OFERTA USŁUG PRYWATNEGO DETEKTYWA

Zobacz, jak nasza agencja detektywistyczna może Ci pomoć. 

CO WYRÓŻNIA NASZE USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE

Nasze  działania są skoordynowane i profesjonalne, nasze wieloletnie doświadczenie w rozwiązywaniu spraw pomaga nam szybko je zakończyć.

DYSKRECJA

Państwa anonimowość i dyskrecja naszych działań to podstawa naszej pracy detektywistycznej

PROFESJONALIZM

Jesteśmy licencjonowanym biurem detektywistycznym, nie możemy sobie pozwolić na brak profesjonalizmu w naszych działaniach.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Wiedząc, jak specyficzne potrafią być niektóre sytuacje rodzinne, zawsze gwarantujemy indywidualne podejście do zlecenia.

SKUTECZNOŚĆ

Posiadamy wiele kontaktów w całej Polsce, dzięki czemu możemy zapewnić, że nasze działania są szybkie i precyzyjne.

prywatny-detektyw-częstochowa-bernn-usługi-detektywistyczne-warszawa-łódź-gdańsk-katowice-agencja-detektywistyczna-poszukiwanie-osób-gromadzenie-dowodów-zdrady

Poszukiwanie osób

Odnajdujemy zaginionych lub ukrywających się członków rodziny lub majątek oraz wierzycieli utraconego majątku, alimenty i majątek w sprawach rozwodowych (w tym majątek ukryty), ustalamy miejsce zamieszkania, , ustalamy miejsce pracy, poszukujemy świadków zdarzeń. Działamy dyskretnie i z powodzeniem Utrata kogoś bliskiego to bardzo trudny czas dla całej rodziny, dlatego powinniśmy postępować bardzo ostrożnie. Wszelkie błędy na tym etapie mogą mieć poważne konsekwencje.

Zdrady

Niewierność partnera w związku małżeńskim to zawsze wielka tragedia dla drugiej osoby, dzieci i całej rodziny. Tego typu sprawy wymagają wielkiego zrozumienia oraz empatii. Biuro detektywistyczne BERNN sprawdzi niewierność małżonków, narzeczonych, zięciów, synowych. Sprawdzimy czy Twój partner posiada konta na portalach randkowych i czy wykazuje symptomy zdrady. Przygotujemy materiał dowodowy, który będzie istotnym elementem w procesie sądowym w orzekaniu o winie. Sprawdzimy, czy osoba, która pojawiła się w Twoim życiu nie jest oszustem matrymonialnym. Sprawdzimy, czy Twój przyszły mąż, lub żona to dobry kandydat na współmałżonka.

Ustalanie ojcostwa badania DNA

Jedną z naszych usług detektywistycznych, jest ustalenie ojcostwa dzięki badaniom DNA. To badanie to niepodważalny dowód, we wszelkiego rodzaju sprawach rodzinnych. Jeżeli chcesz mieć pewność, że jesteś ojcem, matką, siostrą czy bratem, nasza pomoc pozwoli tą pewność osiągnąć. Pomagamy też w wykluczeniu pokrewieństwa w rożnego rodzaju sprawach rodzinno/majątkowych. Pomagamy dyskretnie i bez podejrzeń zebrać odpowiedni materiał DNA przeznaczony do testów. Reprezentujemy naszych klientów w sądzie w charakterze świadka.

Sprawy rodzinne

Sprawdzimy w jakim towarzystwie przebywa Twoje dziecko. Przebadamy substancje, znalezione przy dziecku pod kątem zawartości substancji szkodliwych. Przeprowadzimy testy na obecność narkotyków u członków Twojej rodziny. Sprawdzimy Twoją opiekunkę dla dziecka. Sprawdzimy gospodynię domową i jej referencję, czy są autentyczne. Sprawdzimy, czy osoby w Twojej rodzinie nie mają ukrytych problemów finansowych.

Sprawy majątkowe

Weryfikacja stanu majątkowego osób i firm. Sprawdzanie płynności finansowej partnerów biznesowych i kontrahentów. Potwierdzanie autentyczności dokumentacji finansowej kontrahentów. Sprawdzanie źródeł dochodów. Wykrywanie oszustw finansowych i wyłudzeń ubezpieczeniowych. Weryfikacja podstaw i wysokości ubezpieczenia. Wykrywanie wyłudzeń finansowych.

Bezpieczeństwo w firmie

Identyfikacja sprawców kradzieży i nadużyć, identyfikacja pracowników, którzy dopuścili się kradzieży i sprzeniewierzenia w firmie i działali przeciwko firmie. Przeprowadzanie pełnych wywiadów z nowymi pracownikami, sprawdzanie dobrej uczciwości i karalności rekrutów, sprawdzanie zwolnień lekarskich pracowników, sprawdzanie karier, monitorowanie ruchu samochodów służbowych. Identyfikowanie i reagowanie na zagrożenia w biznesie.

Obserwacja osób

Obserwacja osób i miejsc. Rozwiązywanie spraw przeciwko zdrowiu i nietykalności cielesnej. Porwania, zabójstwa, przestępstwa zagrażające zdrowiu, groźby, kradzieże, fałszerstwo, podpalenia, włamania. Odkrywanie przypadków mobbingu i molestowania seksualnego i inne zlecenia, które by Państwa interesowały. Jesteśmy otwarci na Państwa wymagania i postaramy się pomóc.

Wykrywanie elektroniki detektywistycznej/podsłuchów

Jeżeli informacje z Twojej firmy bądź domu ujrzały światło dzienne, a Ty masz pewność, że ufasz swojej rodzinie i przyjaciołom, możesz śmiało stwierdzić, że jesteś podsłuchiwany! Świadczymy szereg usług detektywistycznych w kwestii wykrywania podsłuchów. Zapewniamy profesjonalny sprzęt w celu odnalezienia różnego rodzaju podsłuchów. Zabezpieczamy podsłuchy już odnalezione i przekazujemy je odpowiednim służbom.

Zadzwoń do nas i dowiedz się jak możemy Ci pomóc

o nas

Biuro detektywistyczne BERNN z Częstochowy działające na terenie całej Polski i poza granicami kraju. Gwarancja dyskrecji profesjonalizmu i indywidualnego podejścia do każdej sprawy. 

Social Media

Przewiń na górę